Alpenrose


200 last minute termínů
od 1 344 Kč

Alpenrose

Polopenze

Vlastní doprava

Bergland

796 termínů
od 1 838 Kč

Bergland

Snídaně, Polopenze

Vlastní doprava

Zum Lamm

1185 termínů
od 2 043 Kč

Zum Lamm

Snídaně, Polopenze

Vlastní doprava

Möderle

118 termínů
od 2 358 Kč

Möderle

Polopenze

Vlastní doprava

Hotel Bergland

689 termínů
od 2 508 Kč

Hotel Bergland

Polopenze

Vlastní doprava

Alpina

688 termínů
od 2 592 Kč

Alpina

Polopenze

Vlastní doprava

Kompletní nabídka Rakousko lyžování

Amadé - Flachau, Bad Kleinkirchheim, Dachstein, Gastein - Bad Gastein, Hintertux, Ischgl, Kaprun - Zell am See, Kitzbühel, Lungau, Mölltal, Nassfeld, Pitztal, Rakouské alpy, Saalbach, Sankt Anton am Arlberg, Seefeld, Semmering, Schladming, Sölden Arena-Ötztal, Stubai, Wilder Kaiser - Brixental, Zillertal

Německé cestovní kanceláře

Rakousko - německé cestovní kanceláře

Rakousko - Pitztal - skiareál

Skiareál pitztalského ledovce nabízí všestranné vyžití a to nejenom na sjezdovkách nebo v běžeckých stopách. Nejvyšší, lanovkou dostupný vrchol Hinterer Brunnenkogel nabízí nádherné výhledy na nejvyšší horu Tyrol Wildspitze (3 768 m), i na celý pohraniční masív mezi Rakouskem a Itálií. Vysoká poloha sjezdovek na ledovci zaručuje kvalitní lyžování od půlky října do začátku června. Najdete zde cca 30 km sjezdovek všech náročností, cca 50 km běžeckých tratí,snowboardový park i sáňkařskou dráhu. Na kopec Vás vyvezou kabinky, sedačky i vleky.

Rakousko - Pitztal - ubytování a strava

Ubytování je v dobře vybavených hotelech. Tyrolsko, platí za vyhlášené centrum gastronomie. Netřeba pochybovat. Ať si dáte předkrm, polévku, hlavní jídlo nebo zákusek, nikdy se nespletete! V restauracích mnohdy oceněnými michelinskými hvězdičkami vám budou servírovány samé speciality. Jen se nesmíte divit, že třeba dostanete polévku v elegantní plechovce. V odpoledních hodinách se posilněte chutnou svačinou složenou ze sýru, špeku a uzenin, z čerstvého ovoce a zeleniny, studeného vepřového sádla, česneku a křenu. 

Rakousko - Pitztal - slevy

Pojedete si zalyžovat do Pitztalu? Dobrá volba. Navštivte nás, velmi ochotně pro Vás zajistíme tu nejvýhodnější možnou slevu. First , a last minut.

Rakousko - Pitztal - lyžování s dětmi

Na ledovci převažují široké sjezdovky menší obtížnosti a pro malé děti je připravený dětský zimní koutek. Pitztalský ledovec je téměř předurčený k tomu stát se opravdovým rájem pro lyžující rodiny. Spojení s ledovcem zajišťuje nejrychlejší podzemní dráha, svého druhu na světě. Kromě lyžování je v oblasti možnost sáňkování na osvětlené dráze, výlety se sněžnicemi nebo ledová horolezecká věž v Mandarfenu, kterou může pod dohledem instruktora vyzkoušet každý.

Rakousko - lyžování - Pitztal
Rakousko - lyžování - Pitztal
Rakousko - lyžování - Pitztal
Rakousko - lyžování - Pitztal
Naši partneři

Itálie - Dolomity, Francie - Alpy, Rakousko - Alpy, Dovolená senior 55 plus